DomůHoroskopynejsvůdnější znamení zvěrokruhu! - Místoproženy.cz

nejsvůdnější znamení zvěrokruhu! – Místoproženy.cz

Každé znamení zvěrokruhu má dáno astrologií své jedinečné vlastnosti a schopnosti. Tyto vlastnosti jsou samozřejmě spjaty také s jinými aspekty. Ovšem astrologie nám tyto různé charakteristiky každého jedince zobrazuje velice přesně.  V tomto článku si ukážeme 3 nejsvůdnější znamení zvěrokruhu.

ŠTÍR

Ženy narozeny ve znamení zvěrokruhu Štíra jsou naprosto neodolatelné a smyslné bytosti, což je jejich výhodou, co se týče svádění. Každý nápadník, který má o Lvici zájem se musí mít na pozoru, protože tyto výhody se mohou rychle změnit v nevýhody, z důvodu jejich žárlivosti a majetnické povahy.

Váhy

O ženách narozených ve znamení Váhy je známo to, že jsou schopné „jít přes mrtvoly“ aby dosáhli svého cíle. Svou cílevědomostí jsou schopny podniknout kterékoliv kroky, aby jim každý muž padl jejich nohám. Často si to muž ani nestihne uvědomit a už je polapen.

Lev

Lvice jsou velice romantické a svůdné bytosti, které jsou si toho velmi dobře vědomi. Jsou schopny využít všech svých prostředků, aby dokázali zbalit absolutně kohokoliv. Nakonec každý pod jejich svůdností podlehne. Muži si často na Lvicích vytvářejí závislost, která se jim nikdy nepodaří zcela ovládnout.

Další příspěvky

Populární příspěvky