DomůHoroskopyŽenská znamení zvěrokruhu, která jsou těmi nejlepšími milenkami! - Místoproženy.cz

Ženská znamení zvěrokruhu, která jsou těmi nejlepšími milenkami! – Místoproženy.cz

V tomto článku vám přinášíme 3 ženská znamení zvěrokruhu, které jsou v posteli nejlepší milenky. Podle horoskopu má každé jednotlivé znamení zvěrokruhu své vlastnosti a charakteristiku. Je těžké určit, podle jakých kritérii se pozná dobrá milenka, ovšem některá znamení mohou mít více hravého ducha než jiná, nebo jisté vlastnosti, které nám to pomůžou definovat. Pojďme se na to podívat!

Štír

Pokud jste se ocitli v posteli se ženou ve znamení Štíra, tak máte vyhráno. U Štírky je úplně jedno co dělá, v jakém je věku, nebo jakou má postavu, protože jste našli tu nejlepší milenku široko daleko a skvělý sex je s ní zaručen.

Střelec

Pokud jste skončili v posteli se Střelkyní, tak se můžete považovat za šťastlivce, protože vám splní vaše tajná přání. Střelkyně jsou známy svou vášnivostí a fantazií, kterou vás naprosto pohltí. Intimní chvíle strávené se ženou v tomto znamení vás opravdu nadmíru uspokojí.

Beran

Do třetice tohoto seznamu patří ženy narozené ve znamení Beran. Tyto ženy opravdu ví, co chtějí a nebudou se držet zkrátka. Ženy narozeny v tomto znamení jsou nejspíše nejsvůdnějšími ženami na světě a rozhodně se s nimi v posteli nebudete nudit.

Další příspěvky

Populární příspěvky