DomůHoroskopyŽenská znamení zvěrokruhu, která nejvíce děsí své nápadníky! - Místoproženy.cz

Ženská znamení zvěrokruhu, která nejvíce děsí své nápadníky! – Místoproženy.cz

Každé znamení zvěrokruhu má dáno astrologií své jedinečné vlastnosti a schopnosti. Tyto vlastnosti jsou samozřejmě spjaty také s jinými aspekty. Ovšem astrologie nám tyto různé charakteristiky každého jedince zobrazuje velice přesně. V dnešním článku si ukážeme 3 ženská znamení zvěrokruhu, která jsou nejvíce negativní v lásce a děsí své nápadníky.

Štír 

Ženy narozeny ve znamení Štír jsou těmi nejsvůdnějšími ze všech. Štírky jsou také velice rozmýšlivé a děsí je nedůvěra. Často skrývají své city a emoce. Zároveň jsou také velice rozmýšlivé a děsí je nedůvěra. Tímto zakrýváním svých emocí vytváří kolem sebe bariéru, která všechny nápadníky odrazuje.

Býk

Ženy narozeny v tomto znamení zvěrokruhu milují romantiku. Tyto ženy bývají také velice často tvrdohlavé a majetnické. Býčky často nerady vystupují ze své komfortní zóny a zdráhají se před svými nápadníky. K tomu aby muž oslnil Býčku, musí mít velkou trpělivost, ovšem ne každý má čas na ně čekat.

Rak

Posledním znamení je Rak. Ženy narozeny v tomto znamení mají velice intenzivní city a mateřský instinkt. Ovšem problém nastává tehdy, kdy přijde na světlo jejich dramatická stránka. To že jsou mnohdy přecitlivělé a příliš dramatické jím naopak dokáže uškodit a jejich nápadníky odradit. Mnoho nápadníku toto nevydrží a odejdou.

Další příspěvky

Populární příspěvky