DomůHoroskopyŽenská znamení zvěrokruhu, která vládnou ve vztazích - Místoproženy.cz

Ženská znamení zvěrokruhu, která vládnou ve vztazích – Místoproženy.cz

Každé znamení zvěrokruhu má dáno astrologií své jedinečné vlastnosti a schopnosti. Tyto vlastnosti jsou samozřejmě spjaty také s jinými aspekty. Ovšem astrologie nám tyto různé charakteristiky každého jedince zobrazuje velice přesně. V tomto článku ukážeme, jaká 3 ženská znamení vládnou ve vztazích!

Váhy

 Ženy, které se narodili ve znamení Váhy, jsou zvyklé si dělat vše podle sebe a vždy musí mít poslední slovo. S Váhami to může být někdy opravdu složité, protože je není snadné překvapit či ohromit jen tak něčím. Ovšem mají také své dobré vlastnosti, jako je třeba ušlechtilost a vždy od ženy v tomto znamení naleznete podporu.

Kozoroh

Kozorožky bývají těmi nejdominantnějšími ženami ve vztahu vůbec. O ženách narozených v tomto znamení je také známo, že se snaží po všem neustále pátrat a nic jím neunikne. Bývá pro ně velice těžké se zamilovat, a pokud se ve svém očekávání zklamou, často odcházejí a už se nevrací. K jejich velké ctnosti patří poctivost.

Panna

Pro ženy narozeny v tomto znamení často platí, že bývají velice samolibé a domýšlivé. Panny nikdy nežádají o svolení či odpuštění a často rády o všem rozhodují s tím, že musí mít poslední slovo. Není pro ně vůbec těžké zvládnout kteréhokoliv člověka, protože tyto ženy patří k nejlepším manipulátorkám vůbec.

Další příspěvky

Populární příspěvky