DomůHoroskopyZnamení zvěrokruhu, která jsou spřízněné duše Blíženců! - Místoproženy.cz

Znamení zvěrokruhu, která jsou spřízněné duše Blíženců! – Místoproženy.cz

Horoskop nám ukazuje různé charakteristiky o každém jednom znamení zvěrokruhu, ovšem nám také může nabídnout to, které znamení se k sobě hodí nejvíce. V tomto článku vám přinášíme 3 znamení zvěrokruhu podle horoskopu, která jsou spřízněnými dušemi Blíženců.

Beran

Beran je naprosto spřízněnou duší Blíženců. Působí na Blížence vždy pozitivním vlivem a pomáhá mu v neustálé pohodě. Rozhodování ve vztahu a udávání jejich směru bere Beran vždy na sebe. Jestliže je v některých situacích Blíženec nerozhodný, Beran ho vždy v rozhodování popožene a podpoří ho, aby vždy udělal moudré rozhodnutí. Beran je velice starostlivý a zábavný.  Jednoduše řečeno těmto dvou znamením zvěrokruhu je lépe, když jsou spolu

Střelec

O znamení Střelec se dá říct, že je naprostým opakem Blížence a to je dělá jedním z nejlepších párů v astrologii. O astrologii víme, že se v ní vždy protiklady přitahují, tudíž to platí i o těchto dvou znamení zvěrokruhu. O Blížencích a stejně tak Beranovi je známo, že to jsou duší průzkumníci, takže se společně rádi všemu přiučí a rádi objevují. Blíženci jsou často zmatená a nerozhodná znamení, tudíž je Štír vždy dobře povede svým vůdcovstvím a moudrostí. Láska těchto dvou je zapsána ve hvězdách.

Vodnář

O Vodnáři je známo, že mají rádi intelektuální komunikaci a rádi se socializují. Těchto důvodů může Vodnář seznámit Blížence se zajímavými lidmi. Žádné z těchto znamení jak se říká „netlačí na pilu“, takže ke všemu ze začátku přistupují pomalu a z lehka. Tímto jejich pomalejším přístupem se ani jeden z nich necítí být pod tlakem a jejich láska se má šanci přirozené vyvíjet. Blíženci napomáhají Vodnáři být v neustálém klidu a relaxuj a Vodnář Blížence povzbuzuje a motivuje k využití jejich plného potenciálu. Obě dvě tato znamení se také dobře umí vyrovnávat se svými emocemi a snaží se nebýt příliš emotivní, když nastane nějaký konflikt. Raději si nechají jeden druhému prostor a uklidní situaci.

Další příspěvky

Populární příspěvky