DomůHoroskopyZnamení zvěrokruhu, které po rozpadu milostného vztahu trpí nejvíce! - Místoproženy.cz

Znamení zvěrokruhu, které po rozpadu milostného vztahu trpí nejvíce! – Místoproženy.cz

Každé znamení zvěrokruhu má dáno astrologií své jedinečné vlastnosti a schopnosti. Tyto vlastnosti jsou samozřejmě spjaty také s jinými aspekty. Ovšem astrologie nám tyto různé charakteristiky každého jedince zobrazuje velice přesně.  V tomto článku si ukážeme, 3 znamení zvěrokruhu, které po rozpadu milostného vztahu trpí nejvíce

LEV

Ženy narozeny v tomto znamení zvěrokruhu, prožívají rozpad vztahů nejvíce ze všech i když to nedávají na sobě vůbec znát. Před ostatními se snaží být vždy velice nad věcí a vyrovnaní, ovšem když ocitnou sami, často jejich potlačované city vzejdou na povrch a zhroutí se.

RAK

Ženy narozeny ve znamení Raka si dávají velký pozor, koho k sobě pustí a většinou jim trvá delší dobu, než se zamilují. Když už k sobě někoho tyto ženy pustí a ten dotyčný je zklame, trvá jim velice dlouho, než zase z takové citové újmy zotaví.

Ryby  

Ženy narozeny ve znamení Ryby jsou často velice přecitlivělé. Jejich silné city mohou být sice k užitku, ale po zklamání ve vztahu jsou jejich největší přítěží. Tyto ženy mají tendenci dávat dotyčnému víc, než dostávají. Pokud je tento dotyčný poté zradí začnou Ryby trpět neúnosným způsobem.

Další příspěvky

Populární příspěvky