DomůHoroskopyNejagresivnější znamení zvěrokruhu! - Místoproženy.cz

Nejagresivnější znamení zvěrokruhu! – Místoproženy.cz

Horoskop nám odhaluje mnoho zajímavostí o každém jednom znamení. Podle hvězd existují znamení, která jsou sice jinak klidná, ovšem jakmile nastane nějaký problém, ztrácí nad sebou kontrolu a začnou být velice agresivní. V tomto článku si ukážeme 3 nejagresivnější znamení horoskopu!

Beran

Lidé narozeni ve znamení Berana jsou většinou klidní a mírumilovní, ovšem dokážou být také velice impulzivní. Právě impulzivita dělá z Berana jedno z nejagresivnějších znamení zvěrokruhu.  I když se Beran snaží být tolerantní, má velice krátkou trpělivost, která když přeteče, začne házet předměty kolem sebe a křikem také nešetří.

Býk

Lidé narození ve znamení Býk jsou převážně mírumilovní a tiší lidé, ovšem mají s Berany společnou svou impulzivitu a agresivitu. Jestliže se Býk ocitne ve stresové situaci, která se stupňuje, může se stát, že se přestane ovládat a začne zuřit.

Lev

 Lev je označován jako vůdčí znamení, které začne zuřit a být velice agresivní, pokud se někdo pokusí zpochybnit jeho autoritu.  O tomto znamení je známé to, že brání své zájmy a ty které miluje za každé situace, k tomu neváhá použít ani svou agresivní stránku. Lev zůstane většinou agresivní po celou dobu, dokud nejsou věci podle něj.

Další příspěvky

Populární příspěvky