DomůHoroskopyNejžárlivější znamení zvěrokruhu! - Místoproženy.cz

Nejžárlivější znamení zvěrokruhu! – Místoproženy.cz

V tomto článku zjistíme, která znamení zvěrokruhu jsou nejžárlivější. Žárlivost bývá velice často velkým problémem v mnoha vztazích, nebo pouze mezi přáteli. Tato vlastnost má mít několik podob. Projevuje se ať už pouze v té „zdravé“ míře anebo se může jednat o přímo chorobnou nemoc.  Existuje pět znamení, která jsou více žárlivá než ty ostatní. Pojďme se na ně podívat!

Štír

Jako nejžárlivějším znamením zvěrokruhu je označován Štír. Obecně je velice nedůvěřivý. Jeho neustálá nedůvěřivost i ke svým blízkým, ho vede k neustálému žárlivému chování a k falešnému obviňování. Neumí moc dobře ovládat své emoce a dokáže ztropit scénu, i když se jen někdo podívá na jeho partnera.

Rak

Druhé nejvíce žárlivé znamení zvěrokruhu je Rak, který často žije v neustálé nejistotě a nerad vidí úspěch druhých. Ovšem velice dobře umí svou žárlivost zakrýt a nedávají ji najevo.

Lev

Dalším znamením zvěrokruhu, které velice často trpí žárlivostí je Lev, který neustálé touží po pozornosti, hlavně od svých blízkých. Jestliže se mu této pozornosti nedostává, dokáže být opravdu nesnesitelně žárlivým.

Panny

Panny jsou dalším znamením zvěrokruhu, které dovedou být velice žárlivá. U tohoto znamení se nejedná o žárlivost ve vztahu. Žárlivost Panny přepadává, jestliže se někomu jinému podaří něco lépe. To potom pro ně začíná teprve výzva!

Beran

Posledním a proti ostatním zmiňovaným nejméně žárlivým znamením zvěrokruhu je Beran, který dokáže být velice náladoví. Svou žárlivost tolik neprožívá, ovšem pokud začne, měli byste od něj rychle prchnout.

Další příspěvky

Populární příspěvky