DomůVztahy5 znaků, podle kterých poznáte, že vám muž lže! - Místoproženy.cz

5 znaků, podle kterých poznáte, že vám muž lže! – Místoproženy.cz

V tomto článku odhalíme několik znaků jak poznat zda je k vám váš partner skutečně upřímný. Důvěra je tou nejdůležitější věcí v každém páru, ne však se v každém páru mezi partnery nachází. Často se může stát, že máte tendenci svému partnerovi z kterýchkoliv důvodů nedůvěřovat, proto se pojďme podívat na to, jak poznat zda vám váš muž opravdu lže.

Vyhýbá se pohledu.

Pokud vám partner lže, velmi často to poznáte pouze na pohled, protože muž, který není upřímný, se vašim pohledům bude vyhýbat.  Zkuste se tedy podívat svému partnerovi přímo do očí, jestli se bude vašemu pohledu vyhýbat, nejspíš vám lže.

Špatná plynulost vyjadřování

Většinou když mluvíme o něčem, co jsme zažili, co známe, nebo zažíváme v našem každodenním životě, tak o daném tématu mluvíme bez stresu a plynule. Když vám muž lže, při jeho vysvětlování či pouze povídání se bude zadrhávat, nebo uvízne v konverzaci.

Je naštvaný

Většinou, když člověk něco skrývá, nebo není úplně upřímný, tak se snadno rozčílí či urazí. Je to z toho důvodu, protože neví jak v dané situaci zareagovat, protože jeho lež byla odhalena. Lehce řečeno, jestliže se snažíte s partnerem o dané situaci bavit a jeho to naštve, nejspíše vám lže.

Vyhýbá se otázkám.

Dalším znakem lži je, vyhýbání se otázkám. Jestliže se váš muž vyhýbá vašim otázkám či na ně nechce přímo odpovědět, může to znamenat, že si promýšlí svou lež.

Je nervózní

Posledním a zaručeným znakem jak prokouknout partnerovu lež je, podívat se jak se chová při konverzaci s vámi, zda je uvolněný, nebo v křeči a ve stresu. Jestliže při probírání daného tématu na svém muži poznáte, že začíná být poněkud nervózní, můžete si být jista, že vám lže.

Další příspěvky

Populární příspěvky